Reklamacje i zwroty

Warunki reklamacji (zgłoszenie niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową)

 1. Reklamacje należy składać na adres "Agnieszka Frączyk Dodatkowo"- ul. Stoczniowców 2K/C/8, 84-230 Rumia.

 2. Składając reklamację, należy dostarczyć do Firmy reklamowany produkt wraz z dowodem zakupu. Przesyłkę z reklamowanym produktem należy przesłać na swój koszt, Firma nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

 3. Firma rozpatrzy reklamację w terminie 14 (czternaście) dni od dnia złożenia reklamacji.

 4. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta Firma naprawi lub wymieni reklamowany towar na nowy, pełnowartościowy lub zwróci wartość kupionego towaru.

 Prawo do odstąpienia od umowy / Zwrot produktów

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) towaru kupionego w Sklepie internetowym.

 2. W celu skorzystania z uprawnienia, o którym mowa w ust. 1, Konsument zobowiązany jest sporządzić i przesłać do Firmy, na adres "Agnieszka Frączyk Dodatkowo" - ul. Stoczniowców 2K/C/8, 84-230 Rumia, stosowne, pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

 3. Dla zachowania 14 dniowego terminu, o którym mowa w ust. 1, wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy w tym terminie.

 4. Zwracany produkt musi być odesłany w stanie nienaruszonym, tj. nie może nosić śladów użytkowania i musi mieć oryginalne metki oraz przyczepione etykiety.

 5. W przypadku odstąpienia przez Konsumenta od umowy na zasadach opisanych powyżej, jest on zobowiązany do zwrotu produktów objętych umową, od której odstąpił. Zwrot powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy, na adres "Agnieszka Frączyk Dodatkowo" - ul. Stoczniowców 2K/C/8, 84-230 Rumia.

 6. Koszt przesłania do Firmy zwracanego towaru pokrywa Klient. Firma nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

 7. Jeśli Klient zdecyduje się zatrzymać część zamówienia i zwróci tylko niektóre jego elementy, koszt dostawy nie zostanie zwrócony.

 8. W przypadku odstąpienia przez Konsumenta od umowy Firma zwróci mu wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Firmę), nie później niż 14 dni od dnia, w którym została poinformowana o jego decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Firma może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia Firmie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Nowe opaski
Opaska do włosów czarna geometryczna
Opaska do włosów czarna geometryczna
25,00 zł
szt.
Opaska do włosów abstrakcyjna
Opaska do włosów abstrakcyjna
28,00 zł
szt.
Opaska do włosów granatowa polka dots
Opaska do włosów granatowa polka dots
25,00 zł 20,00 zł
szt.
Opaska do włosów czarna polka dots
Opaska do włosów czarna polka dots
25,00 zł
szt.
Opaska do włosów flores damska fuksja
Opaska do włosów flores damska fuksja
25,00 zł 20,00 zł
szt.
Opaska do włosów damska zielona
Opaska do włosów damska zielona
25,00 zł 20,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl